Liderzy

Adrian Bednarowicz
Lider zespołu, Zarząd

UK DE

a.bednarowicz@partner-trans.com
+48 601 223 322

Dariusz Pawlak
Manager działu sprzedaży i transportu

UK DE NL RU

dariusz@partner-trans.com
+48 726 000 032


Nasz team

Marta Stachowiak
Transport i spedycja materiałów sypkich
Transport i spedycja GMP

UK

marta@partner-trans.com
+48 726 400 600

Monika Lewandowska
Transport i spedycja
materiałów sypkich

UK

monika@partner-trans.com
+48 723 104 010

Adrian Dwornik
Transport i spedycja materiałów sypkich
Transport odpadów

UK DE

adrian@partner-trans.com
+48 665 204 030

Karolina Kandefer
Transport i spedycja
materiałów sypkich

UK

k.kandefer@partner-trans.com
+48 691 225 040

Jakub Zdolski
Transport i spedycja
międzynarodowa

UK DE IT

j.zdolski@partner-trans.com
+48 693 505 833

Nicole Leidel
Spedycja
materiałów sypkich

UK DE

n.leidel@partner-trans.com
+48 734 129 606

Igor Hajdasz
Transport i Administracja,
UPPZ | Windykacja

DE

igor@partner-trans.com
+48 605 551 070

Filip Wielgosz
Transport i spedycja
materiałów sypkich

UK DE

f.wielgosz@partner-trans.com
+48 661 107 010


Księgowość i administracja

Agnieszka Latocka
Księgowość
i administracja

PL

a.latocka@partner-trans.com
+48 667 551 558

Paulina Miazek
Księgowość
i administracja

EN

paula@partner-trans.com
+48 667 551 558

Adriana Krugiołka
Administracja

DE

ada@partner-trans.com
+48 661 245 090

Partner Trans Sp. z o.o.
dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz

tel.: +48 68 353 82 00
transport@partner-trans.com

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00

 

Wyznacz trasę

    Partner Trans Sp. z o.o.

    ul. Racula – Głogowska 88
    66-004 Zielona Góra

    tel.: +48 68 353 82 00
    transport@partner-trans.com

    NIP 9730920433
    REGON 080235420
    KRS 0000533910

    Nr konta bankowego:
    Bank BGŻ
    IBAN NR PL 86 2030 0045 3110 0000 0030 7800
    SWIFT NR PPABPLPKXXX