Liderzy

Adrian Bednarowicz
Lider zespołu, Zarząd

UK DE

a.bednarowicz@partner-trans.com
+48 601 223 322

Dariusz Pawlak
Manager działu sprzedaży i transportu

UK DE NL RU

dariusz@partner-trans.com
+48 726 000 032


Nasz team

Marta Stachowiak
Transport i spedycja materiałów sypkich
Transport i spedycja GMP

UK

marta@partner-trans.com
+48 726 400 600

Monika Lewandowska
Transport i spedycja
materiałów sypkich

UK

monika@partner-trans.com
+48 723 104 010

Adrian Dwornik
Transport i spedycja materiałów sypkich
Transport odpadów

UK DE

adrian@partner-trans.com
+48 665 204 030

Karolina Kandefer
Transport i spedycja
materiałów sypkich

UK

k.kandefer@partner-trans.com
+48 691 225 040

Nicole Tamul
Transport i spedycja
międzynarodowa

UK

nicole@partner-trans.com
+48 603 407 040

Marcin Gałajda
Transport i spedycja DMC
poniżej 3.5t + auta z windą

UK

martin@partner-trans.com
+48 726 000 031

Tomasz Srokowski
Transport i spedycja,
ładunki ekspresowe

UK DE

t.srokowski@partner-trans.com
+48 533 621 100

Patrycja Fichtel
Transport i spedycja
DMC do 3.5t

UK DE

p.fichtel@partner-trans.com
+48 661 608 353

Tomasz Kubiak
Transport i spedycja,
ładunki ekspresowe

DE

tomek@partner-trans.com
+48 691 224 060

Igor Hajdasz
Transport i Administracja,
UPPZ

DE

igor@partner-trans.com
+48 605 551 070


Księgowość i administracja

Agnieszka Latocka
Księgowość
i administracja

PL

a.latocka@partner-trans.com
+48 663 805 070

Paulina Miazek
Księgowość
i administracja

EN

paula@partner-trans.com
+48 663 805 070

Adriana Krugiołka
Administracja

DE

ada@partner-trans.com
+48 661 245 090

Zofia Zielińska
Administracja

EN

zofia@partner-trans.com
+48 661 245 090

Sonia Muzg
Administracja

EN

sonia@partner-trans.com
+48 663 805 070

Partner Trans Sp. z o.o.
dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz

tel.: +48 68 353 82 00
transport@partner-trans.com

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00

 

Wyznacz trasę

Partner Trans Sp. z o.o.

ul. Racula – Głogowska 88
66-004 Zielona Góra

tel.: +48 68 353 82 00
transport@partner-trans.com

NIP 9730920433
REGON 080235420
KRS 0000533910

Nr konta bankowego:
Bank BGŻ
IBAN NR PL 86 2030 0045 3110 0000 0030 7800
SWIFT NR PPABPLPKXXX