Nasza oferta

Szeroka gama usług jaką oferuję nasza firma, w pełni zaspokoi potrzeby każdego Klienta. Świadczymy dostawę zarówno dla dużych koncernów jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Nasza flota

  • Ciągniki: SCANIA R500
  • Naczepy:  KEMPF
  • Kubatura naczep: od 55m3 do 65m3
  • Ładowność: do 27 ton
  • Monitoring GPS: Stały nadzór nad flotą poprzez poprzez możliwość śledzenia położenia pojazdów
  • Elektroniczna waga: Pojazdy są wyposażone w elektroniczną wagę, która pozwala sprawdzić wagę ładunku i porównać ją z zamówieniem
  • EURO 6: Najwyższa klasa emisji spalin (Ekologia)
  • Rękawy rozładunkowe pozwalające na bezpyłowy rozładunek towaru
  • Ubezpieczenie OCP na kwotę 300 000 $

Transport
do 3.5t

 

Specjalizujemy się w ładunkach bezpośrednich, JUS-IN-TIME w Polsce oraz całej Unii Europejskiej. Zróżnicowana flota pozwala nam na przewóz całopojazdowych i częściowych ładunków o różnych gabarytach. Pilnie szukasz transportu? Przeprowadzasz się do innego kraju? Nas zespół zajmie się wszystkim za Ciebie. Dysponujemy samochodami z windami, plandekami oraz standardowymi transporterami.

Transport
powyżej 3.5t

 

W naszej flocie posiadamy zestawy o DMC 40 ton. Transportujemy towary sypkie, paletowe oraz specjalne. Nasz zakres możliwości wspomagany jest certyfikatami i pozwoleniami w zakresie przewozu zbóż (GMB + B4) UPPZ, ADR oraz odpadów na terenie Polski (aktualnie BDO), Danii, Niemiec ($53 i $54), Belgii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Stały kontakt z klientem zapewnia nam terminowe i bezproblemowe wykonanie zlecenia.


Spedycja krajowa
i międzynarodowa

 

Aby zapewnić efektywną i elastyczną dostawę towarów współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, które pomagają nam zaspokoić zapotrzebowanie Klientów. Do współpracy wybieramy tylko sprawdzone firmy z wieloletnim doświadczeniem w transporcie. Z przewoźnikami mamy podpisane umowy na wieloletnią współpracę. Dzięki podwykonawcą jesteśmy w stanie zareagować na zlecenie w 24h od momentu złożenia zamówienia. Stały nadzór oraz kontrola firm transportowych zapewnia nam wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza wielojęzyczna kadra szybko i sprawnie zarządza transportami w następujących krajach: Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Rumunia, Wielka Brytania, Włochy, Węgry. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Działamy na terenie całej

Europy

Zostań naszym partnerem

Zgłoś się do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej Firmy.

Zostań naszym Partnerem

Posiadamy doświadczenie potwierdzone certyfikatami

Certyfikat GMP+B4

Standard Dobrych Praktyk Wytwarzania i Transportu Pasz GMP+ to międzynarodowy system certyfikacji zapewniający bezpieczeństwo pasz, bazujący na wymogach ISO 9001. GMP+ obejmuje wszystkie etapy łańcucha paszowego. Świadczymy usługi w zakresie przewozu zbóż i pasz zbożowych od 2015 roku. Posiadamy naczepy wyposażone w szyber oraz rękaw zbożowy. Przeprowadzamy dezynfekcję naczep co miesiąc. Mamy dostęp do myjni z certyfikatem w każdym kraju.

Marta Stachowiak, Monika Lewandowska

Certyfikat UPPZ

Transportujemy wszystkie kategorie (1,2,3) ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Po każdym załadunku kierowcy myją naczepy. Dostarczamy ładunki w trybie FIX prosto na produkcję.

Tomasz Szmyt

Przewóz odpadów

Mamy możliwość transportowania odpadów na terenie całej Unii Europejskiej.

Adrian Dwornik

ADR

Każdy z naszych kierowców posiada uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych, przewożonych luzem. Pojazdy wyposażone są w sprzęt wymagany przy tego rodzaju transporcie.

Adriana Krugiołka

Dodatkowe usługi

Dokumenty

Niwo (Holandia) – 100 € plus koszty uzyskania
BDO (Polska) – 200 zł plus koszty uzyskania
Bruksela (Belgia) – 100 € plus koszty uzyskania
Walonia (Belgia) – 100 € plus koszty uzyskania
REGISTRERINGSBEVIS FOR AFFALDSREGISTER (Dania) – 100 € plus koszty uzyskania
KRWG 53 (Niemcy) – 100 € plus koszty uzyskania
KRWG 54 (Niemcy) – 200 € plus koszty uzyskania
Anglia i Walia( Wlk. Brytania) – 100 € plus koszty uzyskania
Szwecja – 100 € plus koszty uzyskania

Kontakt:
Monika Lewandowska
monika@partner-trans.com
tel.+48 723 104 010

Ubezpieczenia

 

Nasze wieloletnie doświadczenie, to wieloletni partnerzy, masę przewiezionych ładunków i i ich opinii o współpracy. Doświadczenie, to wieloletni partnerzy, masę przewiezionych ładunków i ich opinii.

Przeprawy promowe i drogowe

 

Zabookuj u Nas przeprawy promowe, tunele, mosty w atrakcyjnej cenie. Nasza załoga zajmie się wszystkim.